V3, a kónikus implantátum

A V3 implantátum egy úttörő, innovatív és kifinomult megoldás, melyet orvosok által (orvosoknak) fejlesztettek ki. Geometriai tervezése az esztétikai eljárások optimalizálására szolgál a szövetek megőrzése és növekedése révén.
Az MIS kónuszos csatlakozása a következő megoldásokat kínálja:
- konzisztens protetikai megoldás
- egyetlen sebészeti tálca (szett)
- egyetlen fúróprotokoll
- A C1 és a V3 implantátum rendszer egyedileg kialakított formái biztosítják az implantátum optimális integrációját és a csontképződést
Előnyök
Az MIS kónuszos csatlakozású protetikai elemek széles skáláját biztosítja a kompromisszumok nélküli pontossághoz. Az egyenletes konkáv emergencia profil hozzájárul a tökéletes lágyrész kialakulásához, míg az arany árnyalat támogatja a kiváló esztétikai eredményeket.
Az implantátum integrációja: A V3 háromszög alakú nyaki részét úgy alakították ki, hogy az támogassa a véralvadék képződést, ezzel hozzájárul az implantátum optimális integrációjához és a csontnövekedéshez.
Csont megőrzés: Az implantátum nyaki részén lévő réseket úgy tervezték meg, hogy egy nyitott, kompressziómentes zóna alakuljon ki, így minimalizálni lehet a crestalis csontvesztést, azáltal, hogy csökkentjük a kortikális csontra nehezedő nyomást.
Maximális pontosság: Minden V3 implantátum mellett a csomagban megtalálható a hozzá tartozó steril, egyszer használatos végső fúró, amely minden csonttípushoz használható és még precízebb illeszkedést eredményez. A V3 behelyező eszközei jelöléssel ellátottak, ezzel segítve az implantálás helyes kivitelezését.
Tökéletes záródás: A V3 implantátum 12 fokos kónuszos kapcsolattal rendelkezik, amely lehetővé teszi a biztonságos kötést az implantátum és a felépítmény között. A kónuszos kapcsolaton belüli indexálás segíti az implantátum és a felépítmény helyes pozícionálását behelyezés közben.
B+ felület a V3 implantátumoknál
A B+ felület az MIS implantátumok biológiai tulajdonsága, amely hatékony és hosszútávú osseointegrációt eredményez. A multi-foszfonátok egymolekuláris rétege tartósan hozzákapcsolódik az implantátum felületéhez, amelyet az emberi szervezet csontszerűnek érzékel, ezzel elősegíti az implantátum korai beépülését a csontszövetbe.